Nasze inwestycje

sonata-na-www-3.jpg

OSIEDLE SONATA

Osiedle apartamentowe 'SONATA' zostało wybudowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego im. I. Paderewskiego. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla wszystkich osób ceniących bliskość natury oraz szybkość dotarcia do centrum stolicy.


Zobacz szczegóły inwestycji

sienna-big-1.jpg

REZYDENCJA SIENNA

'Rezydencja Sienna' to nowoczesny budynek apartamentowo - usługowy o efektownej, przyciągającej uwagę kaskadowej architekturze. Posiada 136 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. 

Zobacz szczegóły inwestycji

1156.jpg

REZYDENCJA SASKA

Rezydencja składa się ze 160 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 34 do 190 m2. Atutem budynku jest piękny dziedziniec z placem zabaw usytuowany od strony południowej na poziomie drugiego piętra.

Zobacz szczegóły inwestycji

1500.jpg

OSIEDLE SYMFONIA

Osiedle SYMFONIA zostało zaprojektowane jako nowoczesny kompleks składający się z 4 budynków (237 mieszkań i 7 lokali usługowych), połączonych wspólnym zielonym dziedzińcem.

Zobacz szczegóły inwestycji

487.jpg

AQUAMARINA ŚWINOUJŚCIE

AQUAMARINA Świnoujście to apartamenty położone w sąsiedztwie promenady oraz w odległości ok. 450 m od pięknej szerokiej plaży z roku na rok wybieranej najlepszą plażą w rankingach popularności. 

Zobacz szczegóły inwestycji

1275.jpg

Aquamarina Międzyzdroje

AQUAMARINA to, zlokalizowany w Międzyzdrojach, zespół pięciokondygnacyjnych budynków składający się z apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 82 m².

Zobacz szczegóły inwestycji

916.jpg

Villa Classica

Villa Classica to ekskluzywny apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa. W tym kameralnym budynku zaprojektowano 20 apartamentów o funkcjonalnych rozkładach od 87 m2  do 120 m2.

Zobacz szczegóły inwestycji

dsc08770cap-dxo.jpg

AQUAMARINA ONYX - APARTAMENTY HOTELOWE

AQUAMARINA Onyx to nowy projekt o charakterze wypoczynkowo-inwestycyjnym, położony w Międzyzdrojach w sąsiedztwie działającego od 2010 roku kompleksu AQUAMARINA.

Zobacz szczegóły inwestycji

010-aquamarina-prima-2020-fot-stolz-4.jpg

AQUAMARINA PRIMA - APARTAMENTY PRZY MOLO

AQUAMARINA PRIMA to prestiżowy projekt, zlokalizowany w samym sercu Międzyzdrojów.

Zobacz szczegóły inwestycji